Fotolõuend

Lõuend on vanadest aegadest üks peamisi kunsti esitlus viise olnud- tänapäeval on see endiselt kunstnike poolt üks hinnatumaid materjale enda tööde alusmaterjaliks. Seetõttu pakume Teile võimalust iseennast-, pereliiget-, sõpra- ja kodu üllatada iseenda tehtud kunstiga- fotolõuendiga.

Fotolõuend saadakse, kui prinditakse Teie saadetud foto kvaliteetseima printeriga otse lõuendile. Seejärel paigaldatakse fotolõuend liimpuidust kiilraamile, paigaldatakse riputustross  ning pakitakse ja toimetatakse/antakse üle tellijale.

Foto printeriks on 12 värviga Canon’i fotoprinter, mistõttu kvaliteet on kõrgeim, mis hetkel Eestis saadaval on. Seetõttu saame anda Teile 100% meeldimise garantii.

Mida see garantii tähendab?

– 150 aastat pleekimiskindlust- ka päikese käes

– Pilti vaadates tuleb ikka ja jälle naeratus suule

– Naudime seda mida me teeme ja pakume seda ka Teile nautimiseks

-Teie tellitud lõuendile ei teki kunagi pragusid, moonutusi ega kortse….. mitte kunagi!

 

Pilt prinditakse lõuendi riidele ning seejärel pannakse pilt 22 mm alusraamile. Foto on keeratud üle lõuendi ääre- nii jääb tulemus väga ilus ja korrektne

Fotolõuendi keeramisel ümber äärte läheb kõikidelt pildi külgedelt kaduma 25 mm seetõttu tuleks pildivalikul arvestada, et olulisi objekte pildi äärde ei jääks.

Võimalus on ka pilt paigutada raami peale nii, et raami küljed jäävad valged ja pilt on keskel. Seda varianti kasutame, siis kui ümber äärte keeramise variant puudub.

Lõuendi raamid on kvaliteetsest liimpuidust kiilraamid, mida on kiiludega võimalik pingutada.

Pildi tahaküljele on paigaldatud riputustraat

Printida saame kuni 130 mm laiusele materjalile ja materjali pikus 18 meetrit. Samas alusraame on võimalik tellida kuni 10 meetri pikkust. Ehk maksimaalseks pildi suuruseks on 1,3 x 10 meetrit

Lõuendi ääred

Lõuendi küljed on koht, kus on valida viimistlus erinevate tehnikate vahel

Foto ümber lõuendi raami ääre ehk Gallery wrap

Populaarseim ja ilusaim variant on, kui pildi ääred on keeratud ümber lõuendi ääre. Sellega kaasneb küll osa pildi kadu, sest igast küljest läheb kaduma umbes 30 mm pildist. See tähendab, kui soovite tellida 60 x 90 cm fotolõuendi, siis pildi suurus, mis tegelikult prinditakse on 66 x 96 cm.

Foto äärte peegeldus külgedele.

Foto äärtest võetakse umbes 3 cm ja peegeldatakse see lõuendi raami külgedele.  Antud variant on kastutuses sellisel juhul, kui foto ääre osades on olulised detailid, mida kindlasti on vaja välja tuua.

Foto ääred on värvitud soovitud tooniga.

Foto äärte toonimisega on võimalik pilt välja tuua selliselt nagu pilt on ilma muutusteta. Äärte toone saate valida kõikede värvitoonide vahel, kuid populaarseimad on valge, must, punane.